RSS

szampon vichi

Melancholijnie...


Temat: Środek na porost włosów
Cudownego leku niestety nie ma.Polecam jednak Nafte - kilka kropel raz dziennie doustnie:), herbatki z pokrzywy i skrzypu polnego , do tego - to juz na same włosy:) - Radical + szampon Vichi Decros. Dobre efekty daje same masaze skory glowy ( choć skutkiem ubocznym są przetłuszczające się włosy:( ) Widoczne efekty - po jakis 2-3 miesiacach - ale mimo to - opłaca sie:)
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,211,8033699,8033699,Srodek_na_porost_wlosow.htmlTemat: wypadające włosy po farbie Palette-jak zapobiec?
Kiedys namietnie stosowalam palette i z bujnej czupryny zostala tylko garstka wlosow:( Tak dzialaja podobno ciemne kolory z tej firmy. Polecam plyn Radical ( ale do stosowania tylo przy skorze glowy ) i szampon Vichi Decros wzmacniajacy wlosy i przeciw wypadaniu + oczywiscie cos "od srodka". Vitapil ( choc to wydatek juz okolo 50 zl) lub tansze - herbatki z pokrzywy. Na efekty bedzie trzeba poczekac 3 miesiace - ale oplaca sie na pewno. Polecam tez Sunsilk do wlosow zniszczonych...maja ladniejszy wyglad i lepiej sie ukladaja :)
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,211,7914180,7914180,wypadajace_wlosy_po_farbie_Palette_jak_zapobiec_.html