RSS

CENY MIESZKAŃ WE WROCŁAWIU

Melancholijnie...


Temat: odwierty na truskawkach
A nie wiem czy czytaliscie dzisiejsza gazete wroclawska. Ceny mieszkan we Wroclawiu sa od 3,5 tys.-ok.5 tys. w naszej dzielnicy a w centrum do 12 tys dochodza. Wiec sie nie dziwie ze za topolami czesc takich drogich wybuduja. Zastanawiam sie tylko czy zdaza i nie sknoca czegos jak np. elewacji w cycatym. Poprawiali ja juz kilkakrotnie. )
Źródło: poleska.net/forum/viewtopic.php?t=323Temat: Chaosik
Nie stać mnie, żeby samej wynajmować mieszkanie xD' A koleżanki, które poszły do Wro wypięły tyłki i znalazły tylko dla siebie. Szukam miejsca w mieszkaniu studenckim. Szkoda tylko, że z zupełnie obcymi osobami, ale nic nie poradzę. Ceny mieszkań we Wrocławiu są masakryczne. Trzeba płacić min. 400 zł za samo wynajęcie.
Źródło: crystalroses.fora.pl/a/a,101.html


Temat: czas zacząć rozglądać się za własnym mieszkankiem :)
macias napisał: 3 tysiące we Wrocławiu? Uśmiałem się. Można prosić o jakiś źródło tej abstrakcji? Przecież podałem linki. A ty możesz podać linki, które potwierdzą, że jest to abstrakcja? [ Dodano: 2008-12-25, 12:27 ] Ale jeśli jeden link dla ciebie to za mało, oto i inne: Spadają ceny mieszkań we Wrocławiu. W porównaniu do października w listopadzie średnia cena za jeden metr kwadratowy mieszkania wynosiła 7057 zł, więc spadła o 107 zł – wynika z ostatnich danych Open Finance i Oferty.net. Mieszkań czekających na kupujących jest coraz więcej. Obecnie na właścicieli czeka 3 tysiące lokali mieszkaniowych. Specjaliści prognozują, ze w przyszłym roku ceny mogą spaść w granicach kolejnych...
Źródło: forum.e-polityka.pl/viewtopic.php?t=3073